Tüm Uygulamalarımız Google Play Store'da

Uygulamalarımız hakkında

Tüm Radyolar, radyo severler için yüzlerce radyo kanalını bir araya getiren tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Tüm Radyolar ile cep telefonunuzdan internete bağlı olduğunuz sürece, birçok popüler radyo kanalından 7/24, ücretsiz, sınırsız erişim ile müziğe doyacaksınız.

Yeni Şarkılardan Eski Klasiklere, Hint şarkılarından, Metal müziğe kadar birçok müzik türüne ulaşabilirsiniz. Gündemden spora kadar birçok habere onlarca haber kanalı ile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Editörün Seçimi bölümünden sizin için seçtiğimiz radyo kanalları ile yeni ve eski şarkıları keşfedin. 7/24 Haber ve müzik için Tüm Radyolar size yeter.

Uygulamalarımız, radyo yayınlarını internete açık stream ip linkleri üzerinden almaktadır. Radyo yayınları üzerinde hiçbir değişiklik veya ekleme söz konusu değildir.

Tüm Radyo marka ve logoları yayıncı kuruluşların kendi tescilleri altındadır.

Uygulamalarımızda yer alan radyo kanalları, yayıncısının talebi doğrultusunda veya T.C.Kanunlarına ve genel ahlaka aykırı yayın yapıldığının tespit edildiği durumlarda uygulamamızdan kaldırılır.

Önemle belirtiriz ki sitemizde yer alan radyoların yayınlarından, haber içeriklerinden ve çaldıkları müzikler ile ilgili telif haklarından Tüm Radyolar uygulamalarımız sorumlu değildir.

Sitemizde radyo yayınları anlık ve canlı olarak sunulmaktadır.
Tüm Radyolar uygulamalarımız içerisinde kesinlikle müzik (mp3) indirme veya kayıt etme işlemi yapılamamaktadır.

Sitemizde Telif Haklarına aykırı bir durum görmeniz halinde lütfen info@tumradyolar.org eposta adresinden bizimle irtibata geçiniz. Herhangi bir radyo kanalında Telif haklarına aykırı bir yayın yapılması durumunda Radyo Kanalı sitemizden silinecektir.

    Copyright © 2019 Cepten Radyo Dinle | Designed by Tüm Radyolar